Про KVD

KVD International Group був заснований в 2002 році Його завод розташований в Шеньчжень, Китай. Рік за роком, компанія розвивалась і створила акумуляторний завод, а також завод "шліфувальний інструмент", інтегрований завод по збірці, завод з випуску екранів, а також розвинула свої власні логістичні центри.

На початках компанія забезпечувала в основному OEM виробнів, проте зараз тримає фокус здебільшого на забезпеченню індивідуальних послуг для кінцевих споживачів продуктів, що охоплюють більш ніж 200 країн і регіонів в Південній Азії, Близького Сходу, Африки, Європи, Латинської Америки і Північної Америки. З досягненнями в технології і суспільства і зростання смартфонів і планшетних комп'ютерів, компанія запустила три самостійних власності брендів, тобто, BEDOVE, КВД, і DOOGEE. За допомогою різних позиціонування продукту і маркетингових систем, компанія перетворилася з попереднього OEM, ODM налаштувати систему маркетингу в різних маркетингових систем і методів, показаних на комбінації OEM, ODM і самостійно належить брендів, щоб зробити наші продукти більш підходить для споживачів, ближче до життя і компанії повністю розвинені. Хоча з короткою історією розвитку, компанія завжди дотримується "якість єдиною гарантією марки" в якості кінцевої мети. Під керівництвом "чесність, інновації та новаторський дух", компанія швидко стала впливовою бізнес в галузі, припускаючи, що провідну роль, щоб привести розвиток промисловості.

Про DOOGEE

DOOGEE, заснована в березні 2013 року, є третім за величиною самостійний бренд підпорядковані КВД International Group. DOOGEE виступає «Якість і досвід", нав'язуючи сувору перевірку на кожній процедури від проектування до виробництва. З точки зору якості, всі продукти DOOGEE знаходяться під строгим високих стандартів і процесів тестування високої якості, щоб гарантувати, що кожен користувач має прекрасне враження. Ми сподіваємося , що DOOGEE є віхою-промислового типу бренд-сутність, вишуканий зовнішній вигляд і гнучкі операції продукції, наділених дизайнерами донести до споживача надію і радість життя. Ми сподіваємося, що у всій отрас і DOOGEE надзвичайно вишуканий, за рахунок використання продуктів DOOGEE користувачами, вільний час в житті приносить більше радості і любові, допомагає користувачам збирати дружбу і любов, і створює пам'яті і зниклих без вести думки. Насолода життя, які продукти DOOGEE створити для користувачів.

Марка значення

Склад DOOGEE: D - вирішити, першу букву справ; OO - Форма перекладу математичної символ нескінченності; GEE- це англійське слово звучить як Mandarin криком "Цзя", коли галопом коня. Таким чином, інтерпретація бренду, очевидно, показує, що компанія має намір розвиватися в бік цілі з нескінченною силою і підтверджується переконання, для того, щоб стати лідером галузі. Тим часом, DOOGEE символізує ставлення до життя, дозволяючи користувачам і дилерам відчуваю, що є свого роду нескінченної сили, щоб вести їх для досягнення своїх цілей в житті, приносячи їм позитивну енергію.

Марка Мудрість

DOOGEE більш втілює ставлення до життя, посланник сприяння духовному розвитку людини, в засобах масової інформації позитивного емоційного обміну людей і виступає за розвиток людського інтелекту і технологічних інновацій. Активної інноваційної та безперервне прорив звичних уявлень створюються DOOGEE команди не тільки, щоб надати користувачам миттєвий зворушливий момент, але і для задовільної роботи принесли продуктами, почуття, яке може бути поданий і прийнятий на інших, в кінцевому рахунку.

DOOGEE можна перевести як "Дао Ge". У стародавньому Китаї, "Дао" мало значення справедливості, істини і правильного шляху. З точки зору форм-перекладу, це має сенс перезавантаження і від'їзду. "Дао" означає праведність; "Ge" означає своєрідність, реформування і унікальна якість; "Ge" також представляє різноманітні; DOOGEE має на увазі інновації і надійність, передаючи нескінченну мудрість і очікування.