Історія

Компанію Meizu можна назвати зразковою в плані свого розвитку, адже вона пройшла шлях від плеєра до смартфона, так й від Китаю до всього світу. Заснована в 2003 році людиною, яку звуть Джек Вонг (Jack Wong) - лише задля одної цілі, а саме втілення своєї мрії. 

Початок

Як і багато інший компаній, Meizu почала свій шлях з продукту, що відмінний від поточного, тобто, аудіоплеєра. В 2003році було випущено перший аудіоплеєр компанії, що отримав назву Meizu MX. Плеєр мав гучні продажі, проте був практично повною копією вже існуючого на ринку плеєра під назвою iAudio CW300. З цього моменту Meizu змінила свою стратегію і старалась виробляти лише власні оригінальні продукти.

З кожного правила існує виключення

Проте в 2007 році вразившись успіхом Apple iPhone компанія Meizu випустила свій перший смартфон Meizu M8
m8-meizu (2).jpg
Проте це не сподобалось Стіву Джобсу, тому він навіть звинувачував компанію Meizu в крадіжці інтелектуальної власності. В кінцевому результаті Apple добились повного припинення виробництва та продажу даного смартфону, проте на дворі вже був 2010рік і компанія Meizu встигла завоювати популярність мільйонів сердець.

Трамплін до слави

В 2013 році компанія Meizu представила свій новий смартфон з лінійки MX - Meizu MX2. Ця модель виявилась надзвичайно вдалою, так як в ній інженери Meizu змогли поєднати приємний дизайн та хороший функціонал. Завдяки цьому компанія збільшила свій дохід в 3 рази (в порівнянні з попереднім роком), що дозволило їй вийти на міжнародну арену.
Результат пошуку зображень за запитом "meizu mx2"