Бренд

     Бренд OZAKI, офіційно зареєстрований в США, носить істинно японську назву, вже кілька років займає одне з лідируючих місць на недавно сформованому ринку аксесуарів для мобільної техніки Apple і інших компаній, що випускають планшети, смартфони і тому подібні гаджети.

Логотип

     Цікавим фактом є те, що логотип Ozaki у вигляді особи з зачіскою афро, це ніщо інше, як стилізоване зображення фізіономії самого ген.директора американської компанії. Він то і є її ідейним натхненником і генератором більшості ідей по дизайну аксесуарів. Багато щасливих власників будь-якої моделі iPhone асоціюють бренд Ozaki в насамперед з тонкими пластиковими чохлами високої якості і за цілком демократичною ціною, але це далеко не єдиний продукт компанії. Озакі сьогодні випускає безліч якісних, цікавих і, найголовніше, затребуваних чохлів для iPhone / iPad / iPod, постійно розширюючи свій асортимент все новими дизайнерськими рішеннями.

Матеріали

     Вибір матеріалів на сьогоднішній день теж досить великий, але акцент в першу чергу ставиться на оригінальність дизайну, яскраві цікаві кольори і практичність продукту в реальному житті, за що, напевно, компанія так і полюбилася безлічі користувачів продуктів Apple по всьому світу. Як вже говорилося, пластикові чохли Ozaki - це своєрідна візитна картка компанії, але так було тільки на початкових етапах, сьогодні бренд виробляє не тільки поліуретанові або полікарбонатні чохли, але і аксесуари зі шкіри.

Асортимент

     На сьогоднішній день асортимент чохлів OZAKI для всіх моделей iPhone і iPad, включаючи найостанніші моделі, вражає і не перестає радувати. Якщо в перші кілька років існування бренду модельний ряд налічував кілька десятків одиниць, то сьогодні він обчислюється сотнями цікавих, яскравих і несхожих на інші чохлів і іншої продукції.Так що зараз питання вибору стоїть дуже гостро, але якщо Ви точно знаєте чого хочете за формою і кольором гаджети, Ви, швидше за все знайдете це серед безлічі інших товарів.

Новинки

     Відносно останніх новинок, наприклад таких, як нова модель iPad mini, перед тим, як створювати нові продукти, були ретельно вивчений старі аксесуари, вже давно представлені на ринку. Таким чином, кожна нова модель робиться з урахуванням недоліків старої і в підсумку ми отримуємо продуманий до дрібниць, органічний продукт, що, в загальному, на руку і виробнику, і споживачеві, тобто нам з Вами.

Захисні чохли

     Більшість чохлів для iPad від бренду Ozaki одягаються на планшет дуже добре і сидять щільно, що дозволить Вам навіть під час руху не переживати, що чохол спаде. Крім того, безліч аксесуарів наділені додатковими функціями, від звичайної (або не зовсім звичайної, в разі чохла-трансформера) магнітної підставки і до чогось зовсім незвичайного, наприклад висовувати язик, як у серії чохлів O! Coat FaaGaa для iPhone. Досить широкий вибір чохлів від однієї з найоригінальніших і ексцентричних компаній на ринку мобільних аксесуарів зі своїм впізнаваним обличчям, компанії OZAKI, Ви можете знайти і замовити в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою по всій країні і навіть за її межі.