Про Neffos

Neffos - це бренд, який належить компанії TP-Link, який докладає зусиль щоб забезпечити випуск високоякісних смартфонів. Компанія - засновник бренду протягом останніх семи років очолює індустрію WLAN як найбільший виробник домашніх пристроїв Wi-Fi. TP-Link завоювала довіру і повагу сотень мільйонів людей завдяки неперевершеній продуктивності, інноваційному дизайну та якісному сервісу. Вона забезпечує стабільне і надійне Wi-Fi з'єднання в більш ніж 170 країнах.

Neffos продовжує спадщину TP-Link з тієї ж прихильністю високоякісним продуктам і чудовій операційного контролю. З 2015 року Neffos пропонує ідеальне поєднання естетики, інтуїтивного використання і швидкої роботи. Смартфони Neffos високо оцінюються промисловими експертами і світовими користувачами.

В основі бренду Neffos лежить переконання, що відмінні продукти не повинні бути дорогими. Більше 60% споживачів віддають перевагу смартфонам, які є якісними і економічними. Neffos пропонує неперевершену продуктивність і ціну завдяки інтеграції ланцюжка поставок, продажів і контролю каналів збуту і кращому розумінню своїх споживачів.

Neffos доводить, що високоякісні і високопродуктивні смартфони можуть продаватися за доступними цінами.